Podrobnosti recenze

8.6 9 10
Filmobanka
Naomi159
Naomi159
Říjen 03, 2022 4456
(Upraven: Září 24, 2023)
Celkové hodnocení
 
7.5
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
7.0
<div>Čert vem děj, Fah je zatraceně pěknej chlap a to si ani nemusí sundat triko. Stačí, aby se usmál. Takže mozek stranou a jen se kochám. Ale ne, i ten příběh je celkem dobrý. Výborně rozehraný vztah postavený na sexu, který přerůstá v něco víc. Hezky pojatý ten motiv žárlivosti a uraženosti, který pak v určitém okamžiku ztrácí pro oba důležitost. Škoda, že to úplně neudrželi v závěru. Kdy mě Fah s tou opakovanou žárlivostí a Sher s tím jeho "jdi ode mě, pojď sem" už štvali. Některé reakce příliš dětinské, na ty suverénní borce z prvních dílů. Poslední díly, krom Fahova stále úchvatného úsměvu, ovládla dvojice Ping a Tap, kteří u mě mají jednu wow objímací scénu. Kde jsou přesně v tom okamžiku vidět všechny ty důvody, proč ho miluje a proč mu to neřekne. Jen teda úplně nemusím ten holčičí fanklub, ještě pořád mám problém tenhle asijskej styl života na sociálních sítích pobrat.&nbsp;</div>

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.