Podrobnosti recenze

9.3 13 10
Filmobanka
jiri.twist
jiri.twist
Říjen 06, 2022 7957
Celkové hodnocení
 
9.5
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
I já jsem z tohohle seriálu nadšená. Moc se mi tam líbil ten vývoj postav. Jak ta část na začátku, kamarádská, tak pak ta romanťárna na ostrově i nakonec ta akční část na konci. Dějově supr, i zápletky relativně uvěřitelný i to, že na jednu stranu to bylo dost dospělácký, ten svět kolem nich i situace, ale občas to nedomysleli. Prostě mladí kluci, žádní akční hrdinové. Hrozně jsem si užívala v těch posledních dílech ty flashbacky na ostrov, úžasně to dokreslilo tu atmosféru, že si chybí, že se mají opravdu rádi, že tam zažívali něco, co se do těch průběžných dílů nevešlo a tu vztahovku mezi postavami to dělá opravdovější. Navíc, i když jsou postavy odloučené, divák si užije nějaké společné scény. A je celkem nezvyklé a skvělý tah od tvůrců, že ty flashbacky jsou nové scény a né sestřih těch z předchozích dílů. A krom toho, že jsou oba herci v hlavních rolích hrozně pěkní, tak se mi hodně líbí jak zpívají. Celkově soundtrack k seriálu je hodně příjemný.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.