Podrobnosti recenze

8.5 10 10
Filmobanka
karcikarel
karcikarel
Říjen 12, 2022 2814
(Upraven: Prosinec 26, 2023)
Celkové hodnocení
 
9.0
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
9.0
Ze začátku jsem si říkala proč tihle dva zamilovaní kluci půjdou do trojky, když jim vášeň nechybí, což jsem v průběhu filmu pochopila... a jistě je pravda, že sex je ve vztahu důležitý, ale copak láska a intimita nestačí? Tin mě chvíli vyloženě iritoval a díky nevěře, kterou sám kdysi ochutnal, přišel o všechno. Chana mně bylo spíš líto, ale stejně jsem si na konci filmu říkala "tak nastup do toho autobusu" a dej mu ještě šanci.

Přestože jde o filipínskou tvorbu tak mi film mi přišel jak dělaný pro evropské diváky. Sex ani sprostá slova snad nemůže nikoho pohoršit.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.