Podrobnosti recenze

10.0 6 10
Filmobanka
Naomi159
Naomi159
Září 22, 2022 6262
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Do tohoto seriálu jsem se nechtěla pouštět kvůli délce, ale po pozitivních ohlasech jsem se musela zkusit podívat. Ze začátku jsem si ještě říkala, jestli mě to opravdu chytne, je to přece jen trochu jiné, než "klasické" seriály, na které koukám. Historické, mysteriózní a hlavně plně dospělé. Ale chytlo mě to hodně brzy. Jejich rodina mě fascinovala, hlavně úžasný sourozenecký vztah. A také co vše špatného se může stát kvůli ochraně tajemství jednoho hodného, laskavého a bezproblémového člověka jen proto, že se narodil ve špatné době. To je něco, co nese silné poselství stále a nesmí se na to zapomínat...seriál vřele doporučuji, i kdyby to zrovna nebyl šálek vaší kávy, tak je to pořád něco, co stojí za to vidět alespoň jednou a myslím si, že se u toho nemůže nikdo nudit. Pro mě se zařadil mezi moje oblíbené seriály.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.