Podrobnosti recenze

8.4 7 10
Lost Boys & Fairies
Filmobanka
karcikarel
karcikarel
Květen 25, 2024 1236
Celkové hodnocení
 
5.5
Příběh
 
3.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
5.0
Asi je mi jasný záměr tvůrců, ale nejsem si jistý, že to provedli ku prospěchu gayů, kteří by rádi adoptovali dítě. Ze série jsem totiž rozhodně nenabyl pocit, že ten gay pár byl vhodný pro výchovu dítěte. Možná tak ještě Andy, ale Gabriel ani náhodou. Jako jasný, hraje se tu na city, divák nemá moc co přemýšlet nad tím, jestli by to tak mohlo být v reálu, má se prostě dojmout nad tím, jak si psychicky totálně rozhozený člověk sáhne až na dno, až je z něj schopný otec. Bavit mě to přestalo po 2. díle, ale dokoukal jsem to, ač mi bylo jasný, jak to dopadne. Nu, dobře, dnešní gay divák si to asi žádá, většinový divák bude mít asi jiný pohled.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.