Podrobnosti recenze

9.2 4 10
Takara no Vidro / Takara's Treasure
Filmobanka
LeninkaK
LeninkaK
Červenec 04, 2024 2488
Celkové hodnocení
 
9.5
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Občas žasnem a vnímam konanie postáv ako vymyslené a na druhú stranu až závidím tu jemnosť, slušnosť. Vôbec mi neprekáža málo intímnych scén, pri týchto japonských projektoch je to ako závan čerstvého jarného vzduchu. Celkovo od prehnanej poddajnosti, ale Nakano Taishin predsa vedel kto ho priťahuje a ako na srdci tak na jazyku i vravel. Krútila som nad ním hlavou. Zapôsobili na mňa slová Shiga Takaru, že sa vidí len v jeho očiach. Pekné. Príjemne na mňa pôsobil tento projekt. Byť mladučký, zaľúbiť sa, snívať patrí k tomuto krásnemu pre niekoho naivného veku… Je to súčasť Života.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.