Podrobnosti recenze

9.6 4 10
Happy of the End
Filmobanka
porcellus
porcellus
Září 15, 2024 1161
(Upraven: Říjen 18, 2024)
Celkové hodnocení
 
8.3
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0
Tento dost depresivní seriál jsem zhlédl na jeden zátah.
POZOR SPOILER: Musím upozornit slabší povahy, že se v příběhu objevuje i násilí na dětech a jejich zneužívání, sexuální mučení a týrání zvířat: SPOILER KONEC.
Ještě, že to bylo natočeno podle mangy autora Ogeretsu Tanaky a ne dle skutečnosti, i když dít se může v tomto světě cokoliv. Herci sympatiční, zahráno výborně, Chihiro měl snad 40 kilo i s postelí, ale oblečen byl do plandavých věcí, takže to tak nebylo poznat. Jen jaksi ta chemie mezi oběma hlavními postavami tam pro mě moc nefungovala. Jinak vše hodně nadprůměrné, rád jsem si osvěžil po čase centrum Tokia, čtvrť Ueno, dokonce i Ueno Park, kde byla natočena jedna scéna, ale vzledem k tématu se k tomuto seriálu už asi nevrátím.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.