Podrobnosti recenze

10.0 6 10
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Moc krásný film, který mě velmi zasáhl. Viděla jsem ho zatím dvakrát, ale určitě ne naposledy. Ačkoliv je jedním z motivů cestování v čase, v ději jsem se neztrácela. Při druhém sledování jsem si tedy všimla drobných detailů, které mi prve unikly, ale musím říct, že poznámky překladatelů a označení letopočtů byly velmi nápomocné. Co mě asi nejvíce na filmu zaujalo, kromě originálního příběhu, byly herecké výkony všech hlavních postav. Ty byly prostě skvělé. Ačkoliv se tam nějakými intimnostmi hodně šetřilo, láska mezi mladým Bao Dingem a An Jianem vyjádřená pohledy a jakoby bezděčnými něžnými dotyky, byla prostě okouzlující. O to víc mi bylo líto, jak bezcitná byla doba a místo, kde svou lásku prožívali. Celý ten film měl hodně vrstev. Dalo by se říct, že byl o hledání lásky, o síle přátelství, o vztazích mezi dětmi a rodiči, o kráse mládí a radosti ze života, o touze… To vše zachycené ve velmi zajímavém příběhu s prvky cestování časem. Příběh je napsaný tak, že jej každý může pochopit po svém a vzít si z něj, co ho nejvíce oslovilo. A co si z tohoto filmu odnáším za pocit já? Asi to, že láska je věčná a to ve všech myslitelných podobách.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.