Podrobnosti recenze

8.5 6 10
Filmobanka
Plasticine
Plasticine
Duben 02, 2009 2253
Celkové hodnocení
 
8.3
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0
Když se mi nedávno do ruky dostala brožurka
vydaná sdružením VORP, kde jsem se dočetl, že homosexualita je léčitelná, masturbace škodlivá, ženský orgasmus neexistuje ad., viděl jsem, jaký rozruch se jim povedlo udělat v debatě o sexuální výchově na školách a kdo všechno je podpořil, tak se trochu bojím, jestli takového Kinseyho nepotřebujeme i tady a teď. Třeba se někdo inspiruje tímto filmem :) Řadím ho k těm povedeným, s kvalitními hereckými výkony i dobrým zpracováním. Výhradu mám pouze k jisté rozvláčnosti a s tím související přílišné délce.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.