Podrobnosti recenze

8.4 16 10
Celkové hodnocení
 
6.0
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
6.0
Chaos a ironie v lásce...
Tak tohle měl být snímek, který jsem toužil tolik vidět, který jsem nemohl tak dlouho nikde sehnat a který mi po zhlédnutí vytvořil na tváři kyselý úsměv a nutil mi položit si otázku "Co to mělo kurňa být"? Ano to byl on! Chvilkama jsem nevěděl, jestli je film o voze nebo o koze, a to nemluvě o třech totálně nesympatických filmových postavách ( s herci jsem problém neměl, zahráli to výborně). Nejvíc mi vadila postava Marie - nesympatická pipka, která si hrála na Audrey Hepburn, o proti klukům vypadla o mnoho let starší, jediné čím mě bavila, byla její láska k cigaretám. Co mě opravdu pobavilo byl konec, když si naše dvojice vybrala nový objekt své touhy. Od šikuly Dolana jsem čekal teda mnohem, ale mnohem víc. Mně Imaginární lásky zklamaly, ale na druhou stranu jsem rád, že jsem je viděl a netrápil se o jaký že to filmový zážitek jsem přišel. Právě si dávám svou oblíbenou cigaretu, vyfukuji vášnivě kouř (Fúúúú) a tomuhle láskovému chaosu dávám 60%.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.