Podrobnosti recenze

6.7 12 10
1.jpg
Filmobanka
petr12
petr12
Duben 15, 2015 7019
Celkové hodnocení
 
7.8
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
7.0
Drsný, tady se na cukrárnu opravdu nehraje. Náš hlavní antihrdina měl šílenství v očích. Už od pohledu to byl kripl, který mu bych nechtěl přijít do cesty. Musím vyzvednout výkon jeho představitele Matta Levetta, právě jeho výkon je tahounem filmu a mně osobně se ještě líbila hudba. Jen ten konec jsem nečekal. Ač to byl hroznej debil, tak mi ho snad na konec bylo i líto. Pač nejhorší boj má člověk sám se sebou, svými vnitřními démony a já osobně si myslím, že nikdo někde v hloubi duše není opravdu zlý....

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.