Podrobnosti recenze

8.0 15 10
Celkové hodnocení
 
9.5
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
10.0
Film má pomalejší rozjezd, ale to mi nevadilo. Neměla jsem pocit, že by si David s Matteem vyloženě zahrával. Možná to ze začátku opravdu bral jako hru, zpestření nudných prázdnin s rodiči, ale postupem času mi přišlo, že opětuje Matteovu... Touhu? Lásku? Posedlost? Všechno dohromady?
Myslím, že od prvního okamžiku věděl, jak na něj působí, co cítí, i jak sám se sebou bojuje... jen mu to bylo jedno a nijak zvlášť mu nezáleželo na následcích.
David byl svobodný, takže teoreticky si myslím, že bylo na Matteovi, aby odolal. On byl ženatý, měl rodinu a závazky. I když... dá se touze, takové, jaká je nám tu ukazována, hluboké, všepohlcující, a doslova jdoucí přes mrtvoly, vůbec odolat? Možná kdyby Matteo hned po prvním setkání odjel... ale pokud byl konfrontovaný s vlastní touhou, která se s každým dnem zvětšovala a pohlcovala ho... nemyslím si, že to mohlo skončit jinak-
Tedy samozřejmě to mohlo skončit jinak?...
...ale ať jsem si představovala jakýkoli konec, tak takový, který ve filmu je, to opravdu nebyl??

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.