Podrobnosti recenze

9.3 8 10
Filmobanka
Jiřik
Jiřik
Duben 23, 2019 2498
(Upraven: Leden 07, 2023)
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Song Lang mě nadchnul, což mě nepřekvapilo, ale to, že mě to nadchnulo hlavně tou akustickou stránkou mě překvapilo už dost. Čínská opera obecně není můj šálek kávy, a i tahle jihovietnamská určitě nebude něco, co si pustím jen tak do ucha, ale v tom filmu to bylo supr a titulkáři mají můj obdiv za překlad textů, které mají ve filmu svou roli. Celkově ten soundtrack a hudební motivy ten příběh dokreslovaly dokonale. I ty osmdesátky na mě dýchly především přes tu hudební stopu. A pak hlavně ten podkres závěrečné scény s deštěm kdy operní árie přechází do hudebního motivu který podkresluje scénu před divadlem... to jsem si zase poplakala. Herecky úžasný, hltala jsem každý jejich záběr. A i když ten příběh plynul tak nějak zvolna tak tam nebylo žádné hluché místo. Celkově z toho filmu mám hrozně pozitivní dojem. A i když ten konec byl takový, jaký byl, mám pocit, že právě to, že se vůbec potkali v tom špinavém, agresivním a celkově neutěšeném prostředí, byl ten šťastný konec.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.