Podrobnosti recenze

9.6 7 10
Filmobanka
Ien25
Ien25
Červen 29, 2019 4625
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Tenhle seriál mám prostě nekriticky ráda. Viděla jsem celkem nedávno a až po "Not me". Je mi jedno, na který díl kliknu, na kterou scénu, vždycky si ráda nějaký náhodný kousek zkouknu. A to předevšim kvůli muzice. Fake protagonist od Getsunovy je výborná písnička. A v seriálu zaznívá v několika variantách a vždycky mě chytne za srdce, protože ke každé scéně sedne přesně v té variantě, ve které tam je (např. a capella verze když Third ve druhém díle v počítači sestříhá to "miluji tě, Kai") stojí za to si přeložit text, nebo alespoň poslechnout anglickou verzi.
Úplně nesouhlasím s tím, že by na konci spíš jako kamarádi. Přišlo mi, že kamarádi nejsou ani na začátku, vždycky byli něco víc. Jasně, Third měl jasno i po té sexuální stránce. Kai to měl trošku složitější s těma svýma kočičkama, ale vždycky se k Thirdovi choval jinak než k Bone-ovi a Two-ovi.
Další plusové body jsou za dějové linky kolem Bone-a a Two-a. Bavili mě jako parta, i pak jejich jednotlivé příběhy. A všechny ty narážky na různé filmy jsem si užila maximálně

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.